business logo

shadow

Witamy

Zapraszamy Państwa do Villi MAXIMA - położonej w malowniczym zakątku trójmiasta.

Oferujemy aż szesnaście pokoi gościnnych. Wysoki standard wyposażenia, lokalne atrakcje oraz dobra komunikacja z najważniejszymi obszarami Trójmiasta to tylko kilka z wielu cech, które stanowią atrakcyjną ofertę Villi MAXIMA.

 RABATY DLA FIRM !

Panorama Gdańska


Położenie: Villa MAXIMA znajduje się pomiędzy Gdańskiem a Chwaszczynem, w bezpośredniej okolicy jeziora Osowskiego. Atrakcyjne położenie przekłada się na dobre skomunikowanie z ważnymi punktami Trójmiasta:

Gdańsk - Centrum: 18km - 19 min
Sopot - Centrum: 12km - 13 min
Gdynia - Centrum: 16km - 18 min

Stadion ERGO-ARENA: 12km - 16 min
Obwodnica Trójmiasta: 2km - 3 min
Oliwskie ZOO: 9km - 8 min

* - czas dojazdu samochodem osobowym wyliczony na podstawie mapy targeo.pl.


Villa MAXIMA - Widok na ogród


Lokalne atrakcje: Bezpośrednia bliskość Villi MAXIMA i jeziora Osowskiego umożliwiają korzystanie z wypoczynku nad brzegiem jeziora. Wędkowanie lub wyprawa łódką po spokojnym i czystym jeziorze Osowskim niewątpliwie umili Państwu czas urlopu lub delegacji. Bliskość lasów docenią osoby poszukujące kontaktu z naturą, świeżego powietrza oraz spokojnej okolicy sprzyjającej regeneracji sił.
Do dyspozycji naszych gości jest również zarybione oczko wodne, fontanna, grill, romantyczny pomost oraz cała przestrzeń ogrodu.

 

Villa MAXIMA - Wystrój pokoju


Wyposażenie pokoi: Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą w dziale galeria - Każdy pokój został przygotowany do wysokich wymagań naszych gości. Duży telewizor LCD, osobna łazienka czy też dostęp do bezprzewodowego internetu są wyjątkowo cenione przez naszych gości. Każdy pokój posiada balkon rekreacyjno-widokowy.
Oferujemy również miejsca parkingowe na terenie posesji. Zapewniamy całodobowy monitoring terenu.